summary 2013 part 1!

2. ledna 2014 v 18:27 | Caty |  myself.

LEDEN

Novej rok a nový plány. Pečení muffinků všem možnejch druhů. Odpočítávání dnů do prázdnin...Zima.Nic moc k zapamatování.Ezra Miller v Perks being a wallflower.ÚNOR

Oznámení tour v ČR - Iron Maiden. Objednávání lístků a těšení se, ale i obavy. Věčné a nikdy nekončící rozčilování nad mou třídou,školou a počasím. Každoroční Maškarní průvod. Po dlouhé době konečně další díl Pokrevních pout. Unešená další knihou, tentokrát o světě fantasy a LARPu - Léky smutných.


BŘEZEN a DUBEN

První zkoušení Henne Color měděné. Jarní prázdniny (na Moravě u tety..). Těšení se na létíčko. Sníh i na konci března. Totální propadnutí Amoralu a vytvoření nové závislosti (na nich).Tvorba prezentace na Novej Zéland a utvrzení se v tom,že tam rozhodně musím jednou jet.Velikonoční prázky - Phereniké, nová Avantasia:Mystery of time (ale upřímně...to cd jsem si pustila jen málokrát,vůbec mě neoslovilo:( ) a konečně 3. série GOT! Koukání po stý na HP.

Projektovej den na téma Chudoba a získání titulu Světová škola ( pod vedením našeho nejoblíbenějšího učitele!), díky kterýmu jsme přišly o mnoho hodin biologie a užili si dost hodně srandy.Největší pařba roku: koncert SKA-P v Praze!! A vůbec jeden z nejsilnějších zážitků letoška po všech stránkách. Přestala jsem chodit na šerm.Koukání na volby v tv ( to musím napsat,jelikož jinak tv nezapínám..) a novej NEJHORŠÍ prezident,kterej jen mohl bejt.Výhra giveaway,yaay. Neskutečné teplotní rozdíly,na konci dubna tropické třicítky. Vyzkoušení si konečně,jaký to je,bejt komparz, ke studentskému filmu Poslední odměna:).Závislost na sladkém kuskusu na milion způsobů.


KVĚTEN

17. narozeniny (aneb panika ve stylu za rok je mi 18. !!!!!!!!). Prodávání magnetek a srdíček na postižené děti,nikdy víc..Sledování MS v hokeji,které nedopadlo vůbec slavně (každej,komu jsem fandila,vypadl:D). Naše premiéra v dogdancingu s Ennynkou,pro ní premiéra v mnoha dalších věcech a ač to zvládla v rámci možností dobře, už vím,že na podobný výmysly si musím počkat na svého psa.Volné středy.Třídní akcička za všechny prachy:exkurze na Stezku korunami stromů na Šumavě. Výroba summer bucket listu a stále více jsem se nemohla dočkat prázdnin. TOTÁLNÍ propadnutí filmu Now is good.


ČERVEN

Zombie walk v Praze na den dětí a den před povodněmi,aneb to jsme zase jednou někam jely.Povodně.Ještě naposledy kosaaaa.Předčasné skončení ve škole kvůli trhání dalšího moudráčku.Konečně krásný počasí po skončení půlroční neskutečné zimy. Creative time with Apocalyptica. Dočkání se a KONEC odporný školy!! Založení tumblru.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama