it's the feeling you get when you think that someone behind is watching you.

31. ledna 2014 v 18:12 | Caty |  fragments.
  • Dneškem končí leden a taky skončilo první pololetí,yaaaay!! No řekněme,že letošní vysvědčení je (zatím) tím nejhorším a to opravdu ZDALEKA nejhorším,co jsem kdy měla a naše třída je díky skvělým hodinám matematiky naší paní učitelky třídní, druhou nejhorší třídou, co se prospěchu týče, na škole.Skvělý ne:D..V životě jsem si nepomyslela,že budu mít na vysvědčení čtyřku a už vůbec ne takovou,která mohla být velice lehce pětkou.A ehm,kdyby to byla jen jedna.Ale dokonce dvě! čtyřky. No tohle kdybyste mi před třemi lety řekli,tak se na vás s úsměvem podívám a pomyslím si,že jste nejspíš spadli z hodně vysoký višně. Mno..hehe. Tak jsme se teda pobavili a tohle druhé pololetí se pokusím o rapidní! zlepšení. Ha. Jak všichni dobře ví, moje naivita nezná mezí.
  • Ale abych nebyla tak negativní,tak zaslouženou odměnou je týdenní volno,protože velice chytře máme jarní prázdniny jako první. Jo,březen by byl milionkrát lepší,ale nenadělám vůbec nic,takže.. je třeba si jich trochu užít. Plány jsou takové: přečtení nejlíp všech 4 knih,co jsem si napůjčila (jelikož nám naše výborná škola nedala nikdy seznam knih k maturitě, musim číst ty knížky,který tam podle mě určitě budou..jo,výběr je širokej...sáhla jsem tedy po Saturninovi, Dorianu Grayovi a Bylo nás pět. A abych nečetla jen samý světoznámý knížky, vzala jsem si i jednu fantasy,snad po sto letech - Dům u vycházejícího slunce: Město mága).Pečení a vařeníčko,konkrétně cheesecake a mrkvový muffiny no a u toho vaření si ještě nejsem úplně jistá. Naučit se to šitský účetnictví, protože Krátkodobej finanční majetek,to nechceš! Začít cvičánkovat. Pokročit trochu v zelený FCE učebnici..No a taky hodně spát, nabarvit si vlasy na měděno, napsat dopis, nafotit nějaký únorový fota, strávit trochu času s psíkem a kámoškou..Plánů hodně,času málo.Známe to.
  • Zítra Sonata Arctica vyhlásí vítěze své soutěže, kterou pořádali na fb k příležitosti překonání jednoho milionu fanoušků.. Soutěž to byla vskutku pěkná a ještě s vskutku pěknější účastí a cenami! První cena je totiž..tradááá.. Meet ang greet na koncertě v zemi, ve který se staví na tour, v tomto případě májová Praha!!!! Moje šance jsou převysoké, ale já nepřestávám doufat!! A hlavně, jsou tam i další ceničky, je jich 10,tak bych nepohrdala ani některou z nich. Prosím?! Dále tu máme oznámení datumu vydání alba Edguy a napjatě očekávám oznámení koncertu či (a to spíš) jejich účasti na MORu! No a konečně je taky znám datum Zombie walkuuuuu!!
  • Co se týče nějaký tý kultury, tak jsem se podívala na Wall of wallstreet a jsou to opravdu...zajímavé.. tři hodiny. Znova ne-e. Ale takový Luther byl fakt skvělý!! Je třeba začít se trochu připravovat na Londýn, takže jak jinak než se seriálem z prostředí Londýna že:) Sice krimi,ale i tak jsem do toho byla slušně zažraná.
  • Dál se bojím příštího školního roku a uvědomuju si, že už půjde do tuhýho, jako seriously a já vůbec NETUŠIM... Zatim spim dobře,ale určitě brzo dospěju do bodu, kdy mi to nevědomí spát NEDÁ. Asi bych řekla,že se čas zastaví v srpnu 2014. A hlavně.. tenhle půlrok si musim užít jak nejvíc do bude možný a jet na tolik akcí etc. jak budu moct! Ale stejně.. se fakt bojim a začíná mi bejt špatně.
 


Komentáře

1 Netty Netty | Web | 9. února 2014 v 22:36 | Reagovat

Luther je super,miluju Alici! A vlka jsem musela vypnout,ten mě fakt nebavil..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama