dear happiness.

29. listopadu 2013 v 22:07 | Caty |  fragments.
Listopad končí a přijde poslední měsíc roku.

UNBELIEVEBLE.Ve škole je to prostě, jako vždy, Š-Í-L-E-N-Ý.Písemky,zkoušení,opravování známek,pořád prostě něco,však to všichni dobře znáte. Musim si máknout v hodně předmětech, protože mám dost co vylepšovat. Ale nemyslím si,že by to bylo nemožné,jen prostě se musim snažit a soustředit fakt na to učení (jsem tak naivní,když si myslim,že to dám) a ne na tunu jinejch věcí,kravin a věcí,který prostě MŮŽOU POČKAT. Tenhle půlrok jsem tu školičku poněkud podcenila,ale neni to až tak hodně vidět,ale vím,že by to mohlo bejt lepší... No, ale ve škole teda díkybohu v posledních dvou tejdnech byly momenty,kdy jsme se neučili a přišli o hodně hodin. Divadlo, kde hrál shirtless Filip Tomsa, anglický divadlo, přednáška o investování, hra Virtulife a naše triumfální výhra.

Co se týče dalších věcí,tak nemám koupený skoro žádný dárky; ta kosa venku a neustále windy and cold počasí mě vadí,rozčiluje a nebaví;můj koncertovej absťák dosáhl .. přesáhl unesitelnou .. hranici;v neděli to byl už rok od nejlepšího dne .. jednoho z nejlepších dnů v mém životě, koncertu Sonatky ve Zlíně a na "oslavu" začlo poprvý v tenhle rok sněžit.

A abych nezapomněla: v sobotu jsem byla v Praze na setkání fotografů.Bylo to velmi zajímavý,byla jsem celkem na 7 přednáškách,i když jsem plánovala méně,takže docela náročnej den (hlavní roli v tom,že to byl náročnej den hrálo vstávání ve čtyři hodiny..hold fucking jižní čechy a spoje),ale určitě to stálo za to. Všechny přednášky byly poučný a zajímavý a hlavně i vtipný,což je myslim důležitej prvek.. Jela jsem teda v podstatě od devíti do tří nonstop,až na půlhodinovou přestávku na oběd a tak vždycky pět minut mezi jednotlivými přednáškami.Bylo tam strašně moc dalších věcí,ale bohužel,člověk se nemůže rozkrájet..No a byla jsem na následujících přednáškách:
 • Andrej Macenauer
  Šumava v proměnách času
 • Jan Šibík
  Jak se fotí světové události (uplně skvělé,pan Šibík je bezva!)
 • Jakub Nahodil
  Fotografování expedice Trabantů Jižní Amerikou (vtipné jak cyp a bezvadné vyprávění, zážitky)
 • Petr Bambousek
  Borneo očima fotografa přírody (taktéž veliiiice vtipné a nádherné fotky)
 • Megapixel, Martin Lukeš
  Světlo jako základní kámen fotografie
 • Stanislav Daniš
  Island
 • Helena Macenauerová
  Himalaj - trek okolo Manaslu

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama