this place is not for you it never was but that you knew.

25. října 2013 v 21:10 | Caty |  fragments.
  • Podzim mám vlastně strašně ráda,kazí to prostě akorát ta skutečnost,že je škola.Strašně mě to mrzí,že nemůžu trávit odpoledne venku,procházet se v listí,fotit,užívat si poslední sluneční paprsky..ale prostě NESTÍHÁM a jsem neustále unavená.Čas je na to jen o víkendu,jenže to zas nebejvá hezky anebo je ho málo.Ani se mi nechce věřit,že už do ní chodíme dva měsíce.Utekly nesmírně rychle,prázdniny utíkaly o hodně pomaleji (ne,že bych si stěžovala!).Začíná to bejt celkem mazec, v matice pořád plavu a obávám se,že se k tomu brzy přidají další,tentokrát mnohem důležitější, předměty.Hmm,měla bych tomu nějak zabránit,nabízí se velice jednoduché řešení a to,konečně se pořádně učit!Vzhledem k volnému TÝDNU přede mnou,se na to možná i dostane.Dobře,určitě se na to dostane,těch milion stránek ekonomiky se za mě bohužel nikdo jinej nenaučí..
  • Ale co se týče mých skromných plánů na volníčko,tak jsou následující:návštěva jedné z moravských tet,"města vysokoškoláků" a také momentálního domova mojí ségry-Olomouce,doufejme hodně procházek s psíčkem,nějaký sraz s kámoškou,doktor..kde jinde než v mém milovaném městě,kam každej den musim jezdit do školy!!,spousta věcí do školy,ČTENÍ.. a prostě relax. Strašně se těšim a strašně to potřebuju. Jako sůl (?).
  • Mno dneska jsme se ulili ze školy,jelikož jsme byli na jakési exkurzi..Nijak extra mě to nebavilo,ale nasmála jsem se za dnešek opravdu.. dosyta :D.Bylo to vlastně celkem fajn..ten den.
  • Trošku jsem se rozhodla vyzkoušet si červený vlasy,teď zrovna mám na sobě Hennu,takže ráno uvidíme :D snad to nebude třeba zelená.je to zase uplně jiná značka,než jsme měla minule,ale prostě mám pocit,že musím vyzkoušet velikou většinou,abych našla tu,která mi bude sedět uplně nejvíc.
  • Můj koncertovej absťák dostává stále větší rozměr..
  • Ale co je naprosto nejúžasnější a nejlepší zpráva tohoto týdne?! POJEDU DO LONDÝÝNA!! Ke konci června a na začátku července,budu totiž velkej stážista! Bude to nesmírně cenná zkušenost a jsem opravdu ráda,že mě vybrali,nervy to teda byly šílený.. ale nakonec to teda stálo za to:) Jsem tak moc ráda.A co víc,jedu tam s mojí úžasnou kámoškou s kterou na 99% budu bydlet i v rodině,kde ty dva týdny budeme ubytovaný,prostě mazec :D. Chci si každej den zapisovat,takže se to tu pak pravděpodobně objeví. Ale to je ještě přece jenom hooodně daleko:).
  • Dívala jsem se včera na pilot Ravenswoodu a vypadá to ohromně zajímavě,nicméně na Originals to mít nebude,ani ostatně nemůže.Ale těším se na další díl,to zas jo.
  • Čtu Kmotra.A je to boží..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama