the rebel of yesterday.

20. září 2013 v 22:10 | Caty |  fragments.
Jsem vyčerpaná.
První tři zářijové týdny školy odchozené a já to prostě nedávám. Příští tejden nás čekaj úvodní písemky skoro do všech předmětů(těch debilních!),z kterých jsme tenhle týden nepsali a psali jsme jen z MAT a MCV,NEJ a AJ. Mno,známku vím jen z matematickýho semináře a je to velmi nečekaně čtyřka.Nečekám, že budu někdy dostávat nějaký lepší známky a i trojka bude úspěch.Já jsem s tím srovnaná a rodiče taky,takže s tím si starosti nedělám,od toho je tu tucet jinejch předmětů.Jinak mám dvě jedničky z NEJ a to je prozatím ze známek vše.Však ono se to rychle změní.Kurzy na zkoušky nám ještě nazačaly,prej už vážně v úterý.Tak uvidíme.Navíc se nám má opět měnit nějak slušně rozvrh,takže se modlim,aby to nebylo nic horšího.Ono to bejt asi už horší nemůže,stačilo,že nám na žádost jedný holčičky ze třídy!! přesunuli devátou hodinuze středy na šestou v pátek!! Je to neskutečný.P*** to je.Tu holku bych normálně uškrtila fakt. Ale nervů mě to před tejdnem stálo už víc než dost..Pracuju na CV a motivačním dopisu(ENG) na stáž do Londýna.Ještě mě čeká pohovor,kterýho se bojim jak čert kříže.Rozumět rozumim,ale mluvit anglicky plynně a rychle reagovat,to zrovna dvakrát nezvládám.Třeba se ale stane zázrak,protože taková příležitost se prostě musí využít,i když to bude těžký jak blázen.Jako EXTRÉMNĚ náročný.Ale co,příprava na život ne..
Rozčiluje mě počasí(jako déšť a taková kosa? chci babí léto!),neustálý zpoždění u vlaků domů,že nejsou žádný akce/koncerty v dohlednu.Že se nemám na co těšit,já to potřebuju sakra.Musí se něco objevit,jinak tu školu prostě nedám.
Dneska jsem měla tak strašnou chuť přečíst si nějakou knížku,že jsem si prostě musela přečíst cokoliv bylo zrovna po ruce.A tak mi maminka dala knihu Intr,na jeden zátah jsem jí dala.Taková oddychovečka na večer.Ale knižní absťák aspoň trochu zmírněn.Musim zajít do knihovny no.Jako správně bych měla číst povinnou četbu,ale uplně nevim,co máme číst,tak na to prozatim kašlu.
Ve čtvrtek se mi ségra odstěhovala na kolej na Moravu,he,je to třetí den co tu neni.To se ještě zvládá.Bude se mi po ní stejskat? Well you can guess..
No,snad to zvládáte líp;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama