Day 22-28

28. července 2013 v 20:56 | Caty |  summer time 2013
PO 22.7.
Den plnej doktorů.Ráno k mojí doktorce pro recept,navštívila jsem pejska,ale nevidim žádný zlepšení:(,na oběd borůvkový knedlíčky!,odpoledne jízda vyhřátym vlakem a na dermatologii.Bleeebt cestování v tomhle vedru by se fakt mělo zakázat! Anebo by měli podávat zdarma chlazené nápoje či zmrzlinky! :D A dnes je to týden!!!! do Iron Maiden!!! Can't fucking wait,ačkoliv téměř jistě zemřeme:D.Jinak jsem se jen tak poflakovala doma,což se mi zdá v těchto tropických dnech jako jedinej přijatelnej program.Dívala jsem se večer na Donnieho Darka.

ÚT 23.7.
A protože opravdu miluju cestování ve vedrech,jelo se dneska odpoledne nakupovat!Vyjímečně! jsem si dneska NIC nekoupila,ale to jen proto,že mám objednaný tři věci z netu..aha!:D A jinak fakt vedro na padnutí,jojo,typická Češka,furt se jí něco nelíbí!
Přišel mi pohled od kámošky z Chorvatska,jeeej!


ST 24.7.
Dopoledne cvičeníčko,odpoledne niic,večer babička a Eník-už je to konečně o něco lepší!:) A koukala jsem na Meet Joe Black.

ČT 25.7.
Dneska za mnou přijela po obědě kámoška,takže jsem se konečně taky jednou nevyvalovala jen doma:D.A i přes to,že to bylo čupr, jsem při návštěvě kavárny nepochopila logiku dávání studené zmrzliny do horké palačinky a stavění stolků tak,že nestojí rovně (byly venku)... :D.

PÁ 26.7.
Ráno jsem venčila,protože to je jediná přijatelná denní doba na to,pohybovat se venku.Po obědě jsem si četla na balkónku,celej den pila LITRY vody a hlavně plánovala pondělní Prahu!Většinu posledních dnů(převážně tento týden) trávím doma a u kompu,fakt musím říct,že téměř nic jiného nedělám a prázdniny mi utíkaj mezi prsty,takže tohle domácí válení je sice taky potřeba a mám ho ráda,ale všeho moc škodí a počínaje příštím týdnem to bude chtít opět nějaký režim,program a pustit se do plnění dalších bodů ze summer to do listu.Je tam odškrtnuto zoufale málo položek:D.SO 27.7.
Tak prej nejteplejší víkend roku!Přímo ROZKAZ,zůstat v chládku domova.A...celej den být na YT...tak jo,ne UPLNĚ celej den,protože jsem šla nakoupit a k babičce na návštěvu,ale po zbytek dne jsem nedělala NIC jinýho,než že jsem koukala na videa youtuberů-nečekaně..Ehm,jmenovitě-Caspar Lee(dicasp),Alfie(pointlessblog,pointlessblogtv),Zoella(morezoella),a občas na nějaké další natočené někým z jejich partičky(Tanya Burr,Tyler Oakley..)aneboo třeba na toho šííílěně americkýho a přiteplenýho Amíka Joeyho Graceffu!Naprosto jsem tomu propadla,objevila svět youtuberů:D a viděla jsem skoro všechny věci,který natočili a u kterejch jsem i byla jistá,že je NUTNĚ musim vidět.Jo..docela slaboduchá zábava,jenže mě to prostě baví,koukat jaký jsou to čupr kámoši a furt něco podnikaj.A navíc si vážně procvičim angličtinku,každej mluví jinym stylem a tak.

NE 28.7.
Ráno jsem si konečně,snad po sto letech plánování, přivstala! :D a šla fotit východ slunce.Ten jsem sice uplně přesně nestihla,ale není všem dnům konec.A tyjo,takovej klid,nikde ani noha,čerstvej vzduch..to bylo fakt čupr!Asi si to brzo zopakuju,tentokrát však to bude doufám bez takového vedra.Jsem se vracela něco po šesté domů a vedro už bylo nesnesitelný:D.Celej den vpodstatě to samý jako včera,až na to,že jsem si dneska i četla!:D a připravovala poslední věci na zítřejší koncert!!!!!!!!!!!!

 


Komentáře

1 Nausy Nausy | E-mail | Web | 30. července 2013 v 13:49 | Reagovat

Já jediné na co jsem se zmohla v tom vedru, bylo povalování u bazénu a někdy jsem se odhodlala dojet si na ledovou tříšť :D
Zmrzlinu na palačinkách nesnáším. Vždycky mám z toho pak citlivé zuby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama