Sukuba 1 Trápení

2. října 2011 v 10:43 | Caty |  books.
Sukuba 1 Trápení
Autor:Richelle Mead


Nakladatelství:Domino
Počet stran:350
Žánr:fantasy
Původní název:Succubus Blue
Anotace:
Tušíte, kdo je to sukuba? Ne? Je to démonka s chtíčem, který je pro muže doslova vražedný. Sukuba přichází přímo z pekla, aby muže dostala na kolena a zničila je svou svůdnou krásou. Schopností sukuby je vypadat jakkoli se jí zlíbí. Má to jen jeden účel - dostat do pekla všechny chlapy, kteří uzavřeli smlouvu s ďáblem, a nechce se jim nést následky. Pak přichází sukuba a její chvíle…
Georgina žije velmi osamělý život, pracuje v knihkupectví s nezajímavým olysalým majitelem, který je ovšem také démonem. Ve společnosti nadpřirozených bytostí ji stále pronásleduje stigma provinění a ostudy z dávné minulosti. O láskyplných vztazích se smrtelnými muži nemůže být řeč, jediným dotykem jim odsaje energii a zbaví je života. Žije velmi všední život, kupuje si oblíbené květiny, čte, pije bílou čokoládu a sní o jednom muži. Spisovatel Seth Mortensen ji přitahuje jako magnet, je chytrý, úspěšný a k tomu vzrušující muž.
Ale sny o Sethovi musí jít stranou. Něco temného a nevyzpytatelného se objevilo v podzemí Seattlu. Kolem ní začnou umírat lidé i démoni. Georgina musí objevit, kdo nebo co je ta záhadná bytost. Je to nový vampýrský zabiják, který využívá televizní hvězdičku? Nebo něco ještě zlověstnějšího? A co může dělat jedna osamělá sukuba s problémem, před kterým zavírá dveře nebe i peklo?
Moje poznámka,připomínka:Richelle u mě nasadila poměrně vysokou příčku Akademií,i když poslední díl byl nic moc.Jenže prostě od tohohle jsem čekala..Co vlastně? Sama nevím.Asi víc.Nijak mě to nenadchlo,jméno Roman,což je jedna z hlavních postav, mě často přivádělo k záchvatům smíchu,jen co jsem si ho přečetla(ale to samozřejmě s hodnocením knížky nemá co dělat,vím:D).Děj mi přišel takový nijaký,zápletka pořádně žádná..Je tam pár zajímavejch scén:D(čti postelový scény),hlášky(který jak víte,v knížkách miluju)..moc jich nebylo..Zase na plno říct,že se mi to vůbec nelíbilo, říct nemůžu.

Číselné hodnocení(jednička nejlepší,pětka nejhorší):3
 


Komentáře

1 Lampička (Ta nejbožejší) Lampička (Ta nejbožejší) | Web | 23. října 2011 v 21:49 | Reagovat

Mmm, a mně zase Sukuba připadala lepší, než VA... ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama