Detektivky,kriminálky

23. března 2009 v 20:18 | Linduš
Mimo psy mám také ráda detektivky:)Jak knižní tak filmové.Ale že by mě nějaká fakt zaujala to ne,vlastně jo,jednajmenovala se myslím ďáblova stěna a byla na ČT,ale to fakt bylo propracovaný a strašidelný...Až sjem se bála.V poslední době je na vůbec nějakej hodně kriminálek,především na Nově ,třeba kriminálka Anděl,Miami,New York,ty Odložené případy,Beze stopy,Kriminálka Las Vegas..no prostě je jich strašně moc,ale všechno je to na jedno brdo.Všechny jsou hrozně stejné a podobné a i docela nudné.Ne jako ta na ty na tý jedničce,tam vás to prostě vtáhne do děje,zaujme a myslíte jen na to.Ale ještě jsem zapomněla na Kobru 11 a u té ještě chvilku zůstanu.Je fakt hodně populární a znělka která je na úvodu každého dílu donedávna zněla na všech mobilech...Kluci se nedávno bavili tím,že přemluvili to:jejich temto je vražedné,apod.,to vám teda řeknu,byla to drsný:DALe jako jo,docela mě baví.Posledně,když umřel kamarád Semira,tak jsem zrovna byla na WC,takže jsem o jeho smrt přišla:(Ale musím se přiznat,že mi potom bylo tak nějak smutně,prostě takovej ten divnej pocit..Ale jako co:DTenhle novej je stejně hezčí a lepší:DAle už mě nebaví tolik jako dřív,už to neni moc zajímavý..Aspoň se mi to zdá,že bych se měnila já?Možná..Když tam jezdili i na ponících:DTo jsem se fakt nasmála,jako nic proti,ale v detektivce na ponících?A vůbec se při Kobře v poslední době spíš směju než aby mi tuhla krev v žilách..To občas samozčejmě taky,ale ten druhý "jev"se mi stává častěji:DProstě je těch kriminálek hrozně moc a tudíž nemají moc úrověň..


(Zdroj:www.google.com)


Ačkoliv hodně čtu a mám dost velkou slovní zásobu(podle mého)Neumím moc formulovat myšlenky do článků,takže tenhle článek podle toho vypadá:)Tak snad se vylepší při příštím:)Je to můj názor,váš si také ráda přečtu:)
 


Anketa

Koukáte na kriminálky?

Jasně!! 50% (1)
Ne,je to zráta času 0% (0)
Někdy 50% (1)

Komentáře

1 Sandra a Bertík Sandra a Bertík | Web | 24. března 2009 v 19:09 | Reagovat

Ahoj, no, já kriminálky moc nemusím, ale na Kobru 11 se občas podívám a ta mě docela baví. Ale poslední doou se na to nedívám tak často, jako předtím :)

2 Likinka Likinka | Web | 24. března 2009 v 19:30 | Reagovat

Já mám úplně stejný názor jako Sandra :D

3 Magda Magda | Web | 30. března 2009 v 16:14 | Reagovat

S taťkou se taky díváme na kriminálky. Baví mě Miami, ale Las egas apod. jsou mylsím že od stejnýho autora, proto jsou tak stejný :)  

taky ráda čtu kriminálky,a le spíše ty děcký, např. Tajnou Sedmu nebo psrávnou pětku.. jo- sice jsem na to už dost stará, ale popravdě mi to příjd enapínavější než nějaká Kobra 11, kterou nesnáším, je strašně nudná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama